Close
Виникло питання?
Задайте його фахівцеві у зручному для вас месенджері
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Skype

Шовковий лофт

Концепція забудови ділянки біля метро Лісова на
240 000 кв. житла
Дата выполнения проекта

Дата

2016 рік
Данные о проекте

Проект

Житловий комплекс 237 993 м²
Локация проекта

Місце

Метро Лісова, Київ, Україна
Заказчик

Замовник

Київміськбуд
Основним мотивом цієї пропозиції є "індустріальний", "лофтовий" настрій, яким просякнута вся історія ділянки.
Вид на житловий комплекс з перехрестя
Вид на житловий комплекс з перехрестя
Раніше індустріальний квартал перестав виконувати свою основну функцію і зараз переживає час перепрофілювання під громадську та житлову функцію. Ми віддали належне контексту та історії, прийняли основні характерні елементи індустріальної архітектури: фактуру цегли, великі вітражі з дрібним розподілом, ритміку фасаду, утилітарну лаконічність, гіпертрофовану інфографіку для навігації, металеві поверхні та неоднорідність силуету забудови, прорізану димовими трубами та градирнями
Все це вмістилося в квартальній малоповерховій забудові комфортної для людини (6-9 поверхів) з пішохідними захищеними від шуму вулиць дворами, з'єднаними лінійним парком в єдине ціле. Економіку квартальної забудови покращено різновисокими точковими акцентами (які утворилися методом вирізування під інсоляційну лінійку), які дозволили органічно вписатися в поточний силует забудови та надати йому нового звучання. Позадворові простори будуть обрамлені громадськими закладами на перших поверхах будинків та торговою вулицею вздовж автомобільної дороги. За допомогою Печерської Архітектурної майстерні ми отримали можливість взяти участь у тендері на розробку концепції.
Загальна перспектива житлового комплексу
Загальна перспектива житлового комплексу
Дивіться також:
Проектуємо та розробляємо дизайн житлових та громадських будівель в Україні та за кордоном з використанням тривимірного моделювання, ВІМ-технологій та енергоефективних рішень. Також розробляємо бренд-концепції об'єктів та супроводжуємо погодження.
www.zaaz.com.ua