Виникло питання?
Задайте його фахівцеві у зручному для вас месенджері
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Skype

LION HILLS 1

Жодної пересічної квартири, тільки пентхауси та лише величезні видові тераси!
Дата выполнения проекта

Дата

2021 рік
Данные о проекте

Проект

Багатоквартирний житловий будинок з однорівневим паркінгом
4 000 м²
Локация проекта

Місце

Лісники, Україна
Заказчик

Замовник

Новый Век
Емоція
ЦЕ ТО МІСЦЕ СИЛИ ДЕ СЕБЕ ПОЧУВАЄШ КОРОЛЕМ. МІСЦЕ, ЯКЕ ОКРИЛЯЄ. МІСЦЕ З ВИДАМИ НА МІЛЬЙОН. КИЇВСЬКІ ГОЛІВУДСЬКІ пагорби ІЗ ЗАВОРОЖУЮЧИМИ ВИДАМИ.
Важливо зберегти і передати це відчуття кожному, хто ступить на цю ділянку, зберегти геній місця і навіть посилити його. Саме з таким завданням ми розпочали роботу з перекатистими пагорбами, щоб створити особливе житло.
Житловий комплекс LION HILLS
Житловий комплекс LION HILLS
Розміщення
Всього за 15 хвилин від центру Києва розкинулося селище Лісники або Київський Голлівуд, місце керування багатьма киянами. Селище на Півдні від Києва з характером центральної частини міста – перекатистими високими пагорбами, які різко обриваються, відкриваючи краєвид на Дніпро та лівобережну частину міста. Це місце для найсильніших людей. Тут кожна споруда народилася всупереч, а не завдяки, борючись із силами природи. Ті хто зміг утриматися на стрімких схилах пагорба, отримали винагороду виняткові види та панорами.
Боковий фасад будинку з терасуванням
Видовий басейн інфініті для мешканців комплексу на краю схилу
Терасний будинок інтегрований у схил
Будинок повністю інтегрований у схил
Архітектура
Саме така складна місцевість, начебто потужний мінус для забудовника, дозволила створити ексклюзивний продукт. Архітектуру максимально інтегровану в ландшафт, будинок на 100 пентхаусів із величезними видовими терасами. Будівля повністю повторює рельєф місцевості, кожен поверх зміщений до нижнього, утворюючи повністю відкриті і при цьому приватні тераси для кожної квартири - пентхауса. Оскільки в будинку вигляд це головний козир, фасад зроблений повністю зі скла, огородження терас скляні та елементи виразності зведені до мінімуму щоб ніщо не заважало милуватися краєвидами, що зачаровують, з кожної квартири.

Мінімалістичний фасад з горизонтальних плит перекриттів пульсує тільки ритмічними прямокутними об'ємами, які виконують роль екранів між квартирами, забезпечуючи максимальну приватність на терасах як по горизонталі, так і по вертикалі. І захищаючи мешканців на терасах від палючого літнього сонця алюмінієвими перголами.
Нічний вид житлового комплексу
Нічний вид житлового комплексу
Тераси на всю ширину апартаментів та глибиною 5 метрів
Видові тераси на всю ширину апартаментів та глибиною 5 метрів з можливістю встановлення джакузі.
Матеріали
Кожен елемент будівлі виконаний у стриманих темних та приглушених відтінках, щоб максимально розчинитись в оточенні природи та стати ідеальним тлом для життя майбутніх мешканців будинку. Перекриття оброблені у графітовому кольорі композит. Як відомо темні відтінки ідеально розчиняють архітектуру на тлі будь-якого пейзажу, віддаючи головну роль природі та її різноманіттю кольорів та відтінків, які щосезонно змінюються.

Єдиний акцент у будинку – це прямокутні рами кольору деревини. Їх теплий відтінок врівноважується холодним відтінком рясних поверхонь скла та каменю на першому поверсі будівлі.
скетч терасного будинку
Архітектурний скетч будинку
Дивіться також:
Проектуємо та розробляємо дизайн житлових та громадських будівель в Україні та за кордоном з використанням тривимірного моделювання, ВІМ-технологій та енергоефективних рішень. Також розробляємо бренд-концепції об'єктів та супроводжуємо погодження.
www.zaaz.com.ua