Close
Виникло питання?
Задайте його фахівцеві у зручному для вас месенджері
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Skype

COSMOS

Реконцепція фасадів житлового комплексу у Києві
Дата выполнения проекта

Дата

2017 рік
Данные о проекте

Проект

Житловий будинок із підземним паркінгом
10 950 м²
Локация проекта

Місце

вул. Отто Шмідта 9-11, Київ, Україна
Заказчик

Замовник

Sun Development
Один із наших кейсів реконцепції – житловий комплекс COSMOS до цього (ЖК Соборний). Нам замовили перетворити виключно фасади без втручання у проект.
Проект до та після нашої реконцепції
Оскільки до нашої появи проект вже був повністю розроблений і готовий для подачі на експертизу, ми мали з мінімальними втручаннями в документацію досягти максимального ефекту на його зовнішній вигляд. Ідея полягала у використанні північноєвропейських архітектурних прийомів із застосуванням максимальної кількості фотоелектричних панелей для альтернативного енергопостачання
Вид житлового комплексу після реконцепції з боку вулиці
Вид житлового комплексу після реконцепції з боку вулиці
Панелі були передбачені на сонячних фасадах, це дозволило зробити північний фасад у більш традиційному ключі. І щоб максимально зберегти відчуття житла з таким технологічним рішенням, ми розмістили фотоелектричні панелі у другорядних елементах фасаду – фонові площини вітражного скління та балконні огорожі. Акцентні частини будівлі розробили у звичних матеріалах.
Вхідна група житлового комплексу після реконцепції
Вхідна група житлового комплексу після реконцепції
Оскільки багато сучасних будинків надто прості, "німі" і неактивні на рівні 1 поверху, "мовчать" і ніяк не "спілкуються" з пішоходами та випадковими глядачами ми вирішили уникнути такої долі та площину фасаду будівлі наближену до пішохода (1 поверх), ускладнили, зробили більш цікавою для сприйняття та активною. Це алюзія на космічну зіркову хмару, яка обволікає будівлю на першому рівні по всьому периметру, відкриваючи погляду та артикулюючи зони входу до будинку та в'їзду до паркінгу. Вночі стіна будинку перетворюється на арт-об'єкт, який робить будівлю впізнаваною серед тисяч інших.
Дивіться також:
Проектуємо та розробляємо дизайн житлових та громадських будівель в Україні та за кордоном з використанням тривимірного моделювання, ВІМ-технологій та енергоефективних рішень. Також розробляємо бренд-концепції об'єктів та супроводжуємо погодження.
www.zaaz.com.ua