Close
Виникло питання?
Задайте його фахівцеві у зручному для вас месенджері
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Skype

Анзак

Галерейний багатоквартирний житловий будинок
Дата выполнения проекта

Дата

2016 рік
Данные о проекте

Проект

Житловий комплекс 4 603 м²
Локация проекта

Місце

Анзак Хайвей 401, Аделаїда, Камден парк ЮА 5038, Австралія
Заказчик

Замовник

Lyudvig Design Studio
Галерейний будинок як рішення для ділянки на кордоні між парком та магістральною артерією міста
Головний фасад галерейного будинку
Головний фасад галерейного будинку Скляний куб уклав у собі головні сходи будинку та з'єднує галереї-крила житлового будинку в єдине ціле
Багатоквартирний житловий будинок на Анзак Хайвей 411 в Аделаїді, Південна Австралія. Ламана конфігурація будинку дозволила сформувати два автономні двори – гостьовий та приватний, які з'єднані між собою проходом під одним із корпусів житлового будинку.
Галерейна структура будинку дозволила вирішити питання звукової ізоляції від траси міського значення, яка межує з ділянкою шляхом улаштування захисних екранів з лускоподібним розміщенням на галереї. Таким чином, всі квартири комплексу мають двосторонню орієнтацію, і виконується наскрізне провітрювання квартир. "Луска" відкрита на захід і схід, що дозволяє інсолювати в достатній кількості галерею та кімнати, що виходять на неї.
Дворовий фасад галерейного будинку
Дворовий фасад галерейного будинку
Вся житлова частина відвернена від магістралі на північну – сонячну сторону та орієнтована на міську зелену артерію з парками та велодоріжками. На ділянці передбачено підземний паркінг з машиномісцями для всіх власників квартир та додатково по одному гостьовому машиномісця на квартиру на вулиці.
Ядром комплексу служить скляний куб із центричними сходами навколо дерева та оглядовими майданчиками, звідки відкривається огляд на місто. На даху влаштовано зелену покрівлю з місцями для відпочинку та засмаги. Також передбачено загальну зону на даху з баром та кухнею для проведення урочистостей та зборів власників квартир. Окрему частину покрівлі відведено під сонячні панелі.
Схематичний 3д розріз будинку
Схематичний 3д розріз будинку
Дивіться також:
Проектуємо та розробляємо дизайн житлових та громадських будівель в Україні та за кордоном з використанням тривимірного моделювання, ВІМ-технологій та енергоефективних рішень. Також розробляємо бренд-концепції об'єктів та супроводжуємо погодження.
www.zaaz.com.ua