Виникло питання?
Задайте його фахівцеві у зручному для вас месенджері
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Skype

Цитадельная

Реконцепция проекта на Печерске
Дата выполнения проекта

Дата

2021 рік
Данные о проекте

Проект

Багатоквартирний житловий будинок з однорівневим паркінгом
22 103 м²
Локация проекта

Місце

Київ, Україна
Заказчик

Замовник

РІЕЛ
Емоція
ПЕЧЕРСЬК - ЦЕ СЕРЦЕ КИЄВА, МІСЦЕ ЯКОЕ АСОЦІЮЄТЬСЯ З ЕЛІТАРНІСТЮ, АРИСТОКРАТІЄЮ І ФЕШЕНЕБЕЛЬНІСТЮ
Вулиця Московська-Цитадельна, раніше до 30-х років ХІХ століття, була центральною вулицею міста Києва. Тут проводила вільний час еліта міста. Сьогодні ж громадське життя міста змістилося до вул. Хрещатик, а Печерськ – це той самий фешенебільний район міста Києва лише зі спокійним темпом життя, наповнений переважно елітним житлом.
Житловий комплекс вул. Московська
Житловий комплекс вул. Московська - Цитадельна
Розміщення
Центр Києва, Печерські пагорби, тихі вулички з повільним темпом життя, це унікальне місце, де можна бути у центрі всіх подій. Звідси 2-5 хвилин до будь-якої пам'ятки міста Києва і одночасно тільки тут можна відчути повний спокій схожий на заміське життя.
Жилой комплекс ул. Московская​ вид с ул. Московской
Житловий комплекс вул. Московська-Цитадельна вид з вул. Московській
Житловий комплекс вул. Московський вид з центру
Житловий комплекс вул. Московська-Цитадельна вид з центру
Архітектура
24 поверхова кутова споруда однієї висоти із зафіксованими техніко-економічними показниками – це важкий пацієнт у містобудуванні. Таке компонування сприймається візуально важко з боку кута. Тому у містобудуванні уникають закритих кутів при формуванні висотної забудови – таке рішення поширене у малоповерховій квартальній забудові.

Але до нас звернулися із уже затвердженою об'ємно-планувальною схемою. Яка дисонувала із навколишньою забудовою.

Щоб урятувати ситуацію, архітектуру будинку витягли за допомогою площинних та об'ємних композиційних прийомів.

Об'єм будівлі прийнято розділити на 2 частини, щоб розбавити монолітність г-подібного компонування "книжкою" та задати правильний містобудівний масштаб. Кожна секція через це отримала витягнутий, вертикальний, легший у сприйнятті силует.

Одну із секцій, орієнтовану на центральну частину міста, зробили вищим за рахунок декоративної рами, під якою можна приховати технічні приміщення. Таким чином одна масивна будівля стала сприйматися як 2 різновисокі будівлі, які стоять поруч.

Для кращого розмаїття секція з вигідною орієнтацією на центр міста та найкращими видовими характеристиками з квартир, отримала суцільноскляний фасад із ритмічними вкрапленнями кошиків кондиціонерів. Інша ж - стіновий фасад із віконними отворами.
Архитектурные скетчи фасадов
Архітектурні скетчі фасадів
Архітектурні скетчі фасадів
Архітектурні скетчі фасадів
Дивіться також:
Проектуємо та розробляємо дизайн житлових та громадських будівель в Україні та за кордоном з використанням тривимірного моделювання, ВІМ-технологій та енергоефективних рішень. Також розробляємо бренд-концепції об'єктів та супроводжуємо погодження.
www.zaaz.com.ua