Close
Виникло питання?
Задайте його фахівцеві у зручному для вас месенджері
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Skype

Маунт Баркер

Сміливий котедж із скромними площами
Дата выполнения проекта

Дата

2018 рік
Данные о проекте

Проект

Житловий будинок 185 м²
Локация проекта

Місце

Маунт Баркер Блустоун, Південна Австралія, Австралія
Заказчик

Замовник

Lyudvig Design Studio
Компактний розмір змусив ефективно розпорядитися простором та вмістити весь функціонал необхідний сучасній людині: гараж на 2 авто, студію з кухнею-їдальнею, комору, пральню, 3 спальні з окремою зоною відпочинку на 2 поверсі. І все це на 185 кв.
Генплан селища
Генплан селища
До нас звернувся замовник із кутовою ділянкою. Часто ці ділянки розцінюються як ідеальні – з обох боків немає сусідів, вільніше зонування ділянки у плані в'їзду, входу, розміщення будинку та саду, розміщення інженерних споруд та організації підключень до міських мереж тощо. Але сама концепція проживання на перетині 2 вулиць вимагає сміливості та відкритості від господаря, у вас вдвічі більше контакту з публічним вуличним простором. І за всіх часів саме таке місце було знаковим та акцентним для селища чи міста. Але, на жаль, ділянка виявилася зовсім маленькою і змусила неабияк попрацювати над просторовою організацією будинку. Ми розглянули низку варіантів і з них синтезували один ідеальний!
Визуализация дома на угловом участке
Вийшов маленький, але з жвавим характером будиночок. Компактний розмір змусив ефективно розпорядитися простором та вмістити весь функціонал необхідний сучасній людині: гараж на 2 авто, студію з кухнею-їдальнею, комору, пральню, 3 спальні з окремою зоною відпочинку на 2 поверсі. І все це на 185 кв. Компактний розмір та обмеження по ділянці не дозволили використовувати виразну пластику фасаду, тому ми активно використовували колір та різні фактури для створення гармонійного та водночас яскравого образу будинку.
Фронтальная визуализация дома на угловом участке
Дивіться також:
Проектуємо та розробляємо дизайн житлових та громадських будівель в Україні та за кордоном з використанням тривимірного моделювання, ВІМ-технологій та енергоефективних рішень. Також розробляємо бренд-концепції об'єктів та супроводжуємо погодження.
www.zaaz.com.ua