Close
Виникло питання?
Задайте його фахівцеві у зручному для вас месенджері
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Skype

Біля океану

2 поверховий будинок на схилі з видом на океан
Дата выполнения проекта

Дата

2016 рік
Данные о проекте

Проект

Житловий будинок 335 м²
Локация проекта

Місце

Альбатрос Волк 144, Холлетт Ков, ПА 5158, Австралія
Заказчик

Замовник

Lyudvig Design Studio
Найцікавіші рішення виходять на складних ділянках із великим перепадом висот.
У передмісті Аделаїди наш клієнт надивився ділянку мрії з запаморочливим видом на набережну та океан, але як завжди буває в таких випадках, за красою стояла ділянка на схилі з перепадом висот на 1 поверх. У будівництві та облаштуванні такі ділянки складні та дорогі, але результат радуватиме все життя.

Основні обмеження з якими ми зіткнулися це рельєф і перегляд будинку та ділянки від сусідів і власне сусідніх будинків і ділянок. Також була вимога не перегороджувати краєвид сусідам на океан. Тому будинок повинен бути максимально відкритим у бік океану і максимально закритим з інших 3 сторін і при цьому не втратити привабливість і не заважати.
Зйомка ділянки проектування за допомогою дрону
Зйомка ділянки проектування за допомогою дрону
Завдяки ділянці трапецієподібної форми ми зробили будинок динамічним формою з максимальним розкриттям на набережну з усіх житлових приміщень. Глибина будинку мінімальна, що дає хорошу освітленість. Будинок розбили на зону спалень 2 поверх з доступом з вулиці та активну зону на першому заглибленому поверсі з виходом на ділянку з басейном.

За рахунок схилу ми приховали один поверх і з вулиці отримали непомітний фасад. Всю красу будинку розумієш, опинившись біля басейну, на задньому дворі з видом на океан.
Візуалізація будинку на схилі
Візуалізація будинку на схилі. Панорамне скління застосовано на 100% поверхонь у приватній частині будинку, орієнтованої на океан.
Будинок розділений на функціональні зони не тільки по вертикалі, а й по горизонталі сходовим простором, який на 2 поверсі відокремлює дитячі спальні від спальні господарів, а на першому поверсі – блок вітальні від спортзалу.

Також сходи дозволили зібрати воєдино всі простори і допомагають видаляти відпрацьоване повітря з перших поверхів завдяки природному ефекту повітряної тяги при нагріванні повітря з першого поверху на другий, де він видаляється через вікна попід стелею.

Ефект природної вентиляції та провітрювання будинку посилює різниця повітряного тиску на вуличному та дворовому фасаді при постійному вітрі з боку океану.
Вид на ділянку та на панораму океану до та після посадки будівлі
Дивіться також:
Проектуємо та розробляємо дизайн житлових та громадських будівель в Україні та за кордоном з використанням тривимірного моделювання, ВІМ-технологій та енергоефективних рішень. Також розробляємо бренд-концепції об'єктів та супроводжуємо погодження.
www.zaaz.com.ua